Ενοικίαση / Κατοικίες / Αθήνα - Κέντρο / Παγκράτι / Κέντρο Παγκρατίου / Αγγελία 84-3561
Ενοικίαση
1/11

Ενοικιάζεται Διαμέρισμα 93 τ.μ

Ενοικιάζεται Διαμέρισμα 93 τ.μ

Αθήνα - Κέντρο, Παγκράτι

900 €

1ος
3 δμ
1 μπ
9,68 € / τ.μ.Κωδικός: 84-3561

Κωδικός ακινήτου: 84-3561 - Παγκράτι Κέντρο Παγκρατίου ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ διαμέρισμα στον 1 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 93.00 τ.μ. . Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο . Διαθέτει θέα σε ανοιχτό ορίζοντα, κουφώματα ξύλινα, πατώματα από μωσαϊκό και ξύλο, , εντοιχιζόμενες ντουλάπες, ανελκυστήρα, Βρίσκεται δίπλα στο Άλσος Παγκρατίου διπλα σε εμπορικά μαγαζιά και Μέσα Μαζικής Μεταφοράς . Είναι κατάλληλο και για επαγγελματική στέγη. - Τιμή: 900 €

Επικοινώνησε μαζί μας

Σε ενδιαφέρει αυτό το ακίνητο;

Στοιχεία Επικοινωνίας