Ενοικίαση / Κατοικίες / Αθήνα - Κέντρο / Λεωφ. Πατησίων - Λεωφ. Αχαρνών / Αγ. Μελετίου - Πλ. Βικτωρίας - Μάρνη / Αγγελία 89-3578
Ενοικίαση
1/5

Ενοικιάζεται Διαμέρισμα 67 τ.μ

Ενοικιάζεται Διαμέρισμα 67 τ.μ

Αθήνα - Κέντρο, Λεωφ. Πατησίων - Λεωφ. Αχαρνών

700 €

5ος
1 δμ
1 μπ
10,45 € / τ.μ.Κωδικός: 89-3578

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ανακαινισμένο διαμέρισμα στον 5 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 67 τ.μ. κοντά στο Αρχαιολογικό Μουσείο. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένο το 1967 και πλήρως ανακαινισμένο, διαθέτει θέρμανση κεντρική - φυσικό αέριο, κουφώματα αλουμινίου ενεργειακά, ξύλινα πατώματα, πόρτα ασφαλείας, διπλά τζάμια, θυροτηλεόραση, οπτική ίνα. Βρίσκεται σε κεντρικό σημείο αλλά παράλληλα και ήσυχο. Βρίσκεται πλησίον αγοράς, ΜΜΜ, τράπεζες. Για περισσότερες πληροφορίες και προγραμματισμό ραντεβου μπορείτε να καλέσετε το 6951957742

Επικοινώνησε μαζί μας

Σε ενδιαφέρει αυτό το ακίνητο;

Στοιχεία Επικοινωνίας