Αγορά / Κατοικίες / Αθήνα - Βόρεια Προάστια / Κηφισιά / Νέα Κηφισιά / Αγγελία 89-3577
Αγορά
1/21

Πωλείται Διαμέρισμα 108 τ.μ

Πωλείται Διαμέρισμα 108 τ.μ

Αθήνα - Βόρεια Προάστια, Κηφισιά

335.000 €

1ος
2 δμ
1 μπ
3.101,85 € / τ.μ.Κωδικός: 89-3577

Κηφισιά Νέα Κηφισιά ΠΩΛΕΙΤΑΙ διαμέρισμα στον 1 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 108 τ.μ. . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο και WC. Είναι κατασκευασμένο το 1980 και διαθέτει θέρμανση αυτόνομη - φυσικού αερίου, καταπληκτική θέα σε καταπράσινο κήπο, πατώματα από μάρμαρο και ξύλο, πόρτα ασφαλείας, πάρκινγκ, αποθήκη , τζάκι, συναγερμό, τέντες, σίτες, διπλά τζάμια. Βρίσκεται σε μια πολυ καλοσυντηρημένη πολυκατοικία με καταπληκτικό κήπο , πλησίον κέντρου με καταστήματα, σουπερ μαρκετ, τράπεζες, εστιατόρια, πλησίον σχολείων, εθνικής οδού. Για περισσότερες πληροφορίες και προγραμματισμό ραντεβού μπορείτε να καλέσετε το 6951957742

Επικοινώνησε μαζί μας

Σε ενδιαφέρει αυτό το ακίνητο;

Στοιχεία Επικοινωνίας